گشایش نمایشگاه نقاشی توحید حیدرزاده در اردبیل

نمایشگاه انفرادی نقاشی توحید حیدرزاده به نفع موسسه خیریه امام رضا(ع) در اردبیل دایر شد.

گشایش نمایشگاه نقاشی توحید حیدرزاده در اردبیل | به گزارش تیک آرت نمایشگاه نقاشی توحیدر زاده، در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل، عصر دیروز دوشنبه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۷ افتتاح شد.

رحمان مجرد؛ مسوول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل، گفت: این نمایشگاه با حضور؛ شفیع شفیعی؛ مدیرکل امور اجتماعی فرهنگی استانداری، دکتر امیر رجبی؛ رییس حوزه هنری استان، ابراهیم روشنی؛ رییس موسسه خیریه امام رضا (ع)، حاج جواد قرآن نویس؛ رییس بنیاد حمایت از کودکان بی سرپرست، بدسرپرست و سرطانی استان، سیدآقا سید حاتمی؛ مدیرعامل موسسه خیریه شکوفه ها، داریوش یحیوی؛ رییس اداره بهزستی شهرستان اردبیل و جمعی از اساتید و پیشکسوتان و همچنین جوانان و علاقمندان به هنر نقاشی، در نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان اردبیل، افتتاح شد.

گشایش نمایشگاه نقاشی توحید حیدرزاده در اردبیل

مجرد، اضافه کرد: فروش آثار به نفع موسسه خیریه مردمی امام رضا (ع) استان؛ از جمله ویژگی اصلی برگزاری این نمایشگاه بود که خوشبختانه موفق شدیم در همان روز اول، با فروش بیش از ۱۰ اثر از ۱۶ تابلوی نقاشی ارائه شده، به این هدف مقدس دست یابیم و این امر باعث دلگرمی تمامی مشارکت کنندگان در این نمایشگاه گردید.

مجرد، بیان کرد: توحید حیدرزاده، متولد سال ۱۳۶۴ در اردبیل و فارغ التحصیل رشته روان شناسی است. وی پیش از این نیز در سال ۱۳۹۳ نمایشگاهی را با عنوان«لحظه» در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار کرده است.

مسوول واحد هنرهای تجسمی، در پایان گفت: این نمایشگاه نقاشی، به همت حوزه هنری استان اردبیل و با مشارکت: صنایع سنگ دکوراتیو، پخش کتاب چکاوک، انجمن تغذیه گیاهی و خام خواری استان و موسسه حیات پاک، برپاشده است تا ۲۲ شهریورماه سال جاری ادامه خواهد داشت و علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۴ به نگارخانه نقش خیال حوزه هنری استان، واقع در میدان علی آباد، بالاتر از سه راه نیروگاه، روبروی نیروگاه برق، مراجعه کنند.

گشایش نمایشگاه نقاشی توحید حیدرزاده در اردبیل

گشایش نمایشگاه نقاشی توحید حیدرزاده در اردبیل

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir