هومن آزما: همه ما می دانستیم کنسرت های بهنام بانی موفق می‌شود!

هومن آزما که این شب ها در کنار بهنام بانی روی صحنه سالن های کنسرت حاضر می شود، با اشاره به همکاری اش با این خواننده در خصوص برنامه های موسیقایی اش با  ما به گفت و گو نشست که در ادامه آن را می خوانید.

در ابتدای این گفت و گو کمی از چند شب گذشته برای مخاطبین بگویید. اجراها چطور بود؟

خدا را شکر می کنم که استقبال مردم به این اندازه زیاد بود. از اردیبهشت ماه مشغول تمرین بودیم و تقریبا تمام ماه گذشته روی صحنه بودیم. شهریور ماه هم به همین شکل سپری خواهد شد. تا رسیدن به ماه های محرم و صفر کنسرت های شهرستان را هم خواهیم داشت که پیش بینی می کنیم در شهرستان ها هم از استقبال خوبی برخوردار خواهیم بود.

آشنایی شما با بهنام بانی یا اعضای گروه از کجا شروع شد و چطور به همکاری رسید؟
بیشتر هنرمندانی که با بهنام کار می کردند دوستان صمیمی من بودند و به کار کردن با آن ها علاقه مند بودم. یک روز حامد با من تماس گرفت و درباره همکاری با گروه  صحبت کرد و من هم با کمال میل پذیرفتم. هر چه جلوتر رفتیم از اخلاق و رفتار بهنام و حرفه ای بودن کل تیم خوشم آمد و اشتیاق بیشتری برای حضور در گروه پیدا کردم.

خواننده هایی که تازه پایشان به صحنه باز می شود، بلیت کنسرت های اولشان به راحتی فروش می رود. بهنام بانی در این مورد موفقیت خوبی داشت اما مهم ادامه پیدا کردن این روند است. به نظر شما بهنام بانی می تواند مسیر موسیقایی اش را به همین شکل ادامه دهد؟
اجازه بدهید کمی کامل تر از چیزی که پرسیدید جواب بدهم. همه ما می دانستیم کنسرت های بهنام موفق خواهد بود و خیلی ایده آل به آن نگاه می کردیم اما آنچه اتفاق افتاد فراتر از پیش بینی های ما بود. یکی از مهمترین نقاط قوت بهنام بانی تیمی است که با او کار می کند. خصوصا حضور حامد برادران که باهوش است و سلیقه مخاطب را می داند. ما در صحبت هایی که با هم داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اجراهای آینده نیاز به تغییر دارند. مخاطب نیازمند لمس تغییر است. چرا که اگر مخاطبی که دیشب به کنسرت آمده، دو ماه دیگر باز هم به کنسرت بیاید و همان اتفاقات را ببیند و بشنود، در کنسرت سوم حاضر نمی شود. قطعا در اجراهای بعدی تفاوت را حس می کنید و اجازه بدهید فعلا در مورد جزئیات صحبت نکنم چرا که تصمیم داریم مخاطب را غافلگیر کنیم.

از گروه پاپریکا و فعالیت شما به عنوان خواننده در حوزه موسیقی چه خبر؟
گروه پاپریکا هم دارد به کار خود ادامه می دهد و این روزها که من درگیر اجرا هستم، دیگر اعضای گروه کار را پیش می برند. من مجبور شده ام تنظیم هایی که باید انجام بدهم را در سفر تمام کنم. خوانندگی هم برای من روز به روز جدی تر می شود اما هنوز در مرحله آزمون و خطا هستم. بازخوردهایی که دارم برایم بسیار مهم است و مشغول بررسی آن ها هستم.

در آخر از برنامه های آینده هومن آزما برای ما بگویید.
روند همیشگی ام را طی خواهم کرد و نود درصد تنظیم هایی که در آینده نه چندان دور از من منتشر می شود با صدای خواننده های تازه کار به گوش مخاطب خواهد رسید. با دو سه خواننده دیگر که تازه وارد مارکت موسیقی شده اند هم قرارداد بسته ام که یکی از آن ها را قطعه به زودی معرفی خواهم کرد.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir