نمایش «فروغ ساراپینا» از ۵ شهریور به‌ روى صحنه مى‌رود

نمایش «فروغ ساراپینا» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محسن حسینی از ۵ شهریور در سالن استاد ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌رود.

محسن حسینی کارگردان این اثر نمایشی با اشاره به حضور زنان بزرگ در کشور مردسالار ایران تأکید کرد که این اثر برخورد فمنیستی نخواهد داشت و بلکه نگاهی به زندگی این زنان با رویکردی آوانگارد به روی صحنه خواهد رفت.
در این نمایش روجا جعفریان از بازیگران ایرانی تئاتر آلمان برای اولین بار در ایران به صحنه می‌رود. همچنین سپیده صیفوری، الهه مونسی، آزاده بهمنش و محسن حسینی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.
از دیگر عوامل مى توان به فاطمه ذوقی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، تام ویلمز، یوهان یوهانسن (موسیقى)، محسن حسینی (طراح صحنه)، جلال تهرانی (مشاور در طراحی صحنه و طراح نور)، محسن حسینی (دراماتورگی و کرئوگرافی)، شیرین قیومی (طراح لباس)، مازیار تهرانى ( گرافیست )، سلما آقارضی (ساخت دکور پالت‌ها و میزها)، خشایار حسامی  (عکاس و ساخت تیزر تبلیغاتى)، نیلوفر یکرنگی (دستیار تصویربرداری)، حمید عطایی نژاد و محمد عطایی نژاد (ساخت افکت‌ ، صدا و امور تدوین برای سیکلوپد)، سارا حدادی (مشاور رسانه اى- مکث)، محمدرضا ایمانیان (مدیر روابط عمومی و  تبلیغات- مکث) اشاره کرد.

«فروغ ساراپینا» به نویسندگى، طراحى و کارگردانى محسن حسینى از ۵ شهریور به روى صحنه مى‌رود و پیش‌فروش بلیت‌ هاى این نمایش در سامانه تیوال (www.tiwall.com) آغاز شد.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir