نمایش تئاتر کما

نمایش کما در اردبیل به روی صحنه رفت
نمایش “کما” به کارگردانی و نویسندگی روح‌الله حبیب‌زاده و سرپرستی دکتر محمد سیمزاری و با همکاری موسسه فرهنگی هنری ققنوسِ اقلیم حکمت اجرا شد.
نمایش” کما” یکی از پنج نمایش حاضر در سومین جشنواره استانی تئاتر سوره حوزه هنری استان اردبیل است که دیروز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل به روی صحنه رفت. این نمایش حاصل زحمات چند ماهه عوامل گروه تئاتری فراسو با همکاری موسسه موسسه فرهنگی هنری ققنوسِ اقلیم حکمت بوده که در این جشنواره به منظور یادواره زنده یاد مجید واحدی زاده نویسنده، بازیگر و کارگردان فقید اردبیلی اجرا شد.
در این نمایش صمد واحدی زاده، بهرام پودنیا، مهتاب نصیری، شهلا علیزاده، پریناز اسکندری و نازنین سیمزاری نقش آفرینی کردند وعوامل فنی و پشت صحنه نیز شامل جواد علایی طراح صحنه و لباس، بهرام رجبعلیزاده ساخت و اجرای موسیقی، فاطمه اجاقی طراح گریم، مجید پشگل نور وصدا ، خداوردی خسروی مدیر صحنه، سهیلا صاحبقران روابط عمومی و سمیه حبیب زاده طراح آفیش است.
در پایان نمایش با حضور شهردار اردبیل و چند تن از مسئولان استانی، از خانواده زنده یاد مجید واحدی زاده از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و حوزه هنری استان اردبیل تجلیل به عمل آمد

 

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir