میرباقری برای تلویزیون سریال می‌سازد؛ رنج پنهان برای دهه فجر

رسانه ملی درکنار تولید سریال‌ های مناسبتی برای ماه محرم، هم‌اکنون ساخت مجموعه‌ های نمایشی دیگری را برای ایام دهه فجر در دستور کار گذاشته تا دستش برای پخش در این ایام خالی نباشد.

هرچند که تا آن زمان روزهای زیادی باقی مانده اما همین برنامه‌ریزی، می‌تواند نوید تولیدات بهتر و جدی‌تری را بدهد؛ البته اگر همه‌چیز در عمل اتفاق بیفتد.

سریال «رنج پنهان» از جمله این سریال‌هاست که خبرهایی مبنی بر ساختش شنیده می‌شود. چنانکه بیژن میرباقری به عنوان کارگردان در کنار رضا جودی، تهیه‌کننده هم‌اکنون سریال را در مرحله پیش‌تولید پیگیری می‌کنند.

قضیه جدی باشد، سریال را می‌سازم

میرباقری در گفت‌گو عنوان کرد: با من برای کارگردانی سریال صحبت‌هایی شده و اگر قضیه جدیت پیدا کنم، آن را می‌سازم. البته باید به فیلمنامه آماده‌ای هم برسیم.

وی در این رابطه تأکید کرد: اصل همین فیلمنامه است که در کنار تلویزیون و تهیه‌کننده، سرانجامِ تولید را مشخص خواهند کرد. خودم هم منتظر جواب قطعی گروه هستم تا پروسه تولید شکل بگیرد.

با این حال و درحالی که میرباقری، همه‌چیز را به روزهای بعد موکول می‌کند اما رضا جودی، تهیه‌کننده به آنا گفت: من نهایت تلاشم را می‌کنم تا طبق برنامه سریال «رنج پنهان» را جلوی دوربین ببرم. بنابراین این مجموعه برای پخش در دهه فجر، از ۱۰ مهرماه و بعد از عاشورا جلوی دوربین می‌رود.

از بعد عاشورا، سریال را کلید می‌زنیم

وی ادامه داد: فعلا در مرحله پیش‌تولید و انتخاب بازیگران هستیم. برخی از بازیگران حضورشان قطعی شده و با برخی درحال مذاکره هستیم. به مرور نیز اسامی‌شان را اعلام خواهیم کرد.

جودی با بیان اینکه «رنج پنهان» در ۲۰ قسمت آماده پخش خواهد شد، تأکید کرد: فیلمنامه این مجموعه خیلی قبلتر نوشته شده است اما گروه ما دوباره و از اول آن را بازنویسی کرده است.

لازم به ذکر است؛ سریال «رنج پنهان» قرار است برای شبکه سه سیما و کنداکتور دهه فجر آماده شود.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir