فیلم سینمایی نگار در صدر جدول فیلم های تازه اکران شده

نگار به کارگردانی رامبد جوان و با بازی نگار جواهریان در یک هفته اکران خود نزدیک به ۷۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، فیلم سینمایی «من و شارمین» به کارگردانی بیژن شیرمرز در یک هفته اکران و با ۵۱ سالن سینمایی ۲۰۳ میلیون و ۷۱۸ هزار تومان فروش کرده است.

فیلم سینمایى «ماجان» ساخته رحمان سیفی آزاد در یک هفته ای که از اکران آن می گذرد و با ۲۱ سالن سینمایی به فروش ۳۵ میلیون تومانی دست یافته است.

در کنار این فیلم فیلم سینمایی «نگار» به کارگردانی رامبد جوان که از هفته گذشته اکران عمومی خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است با ۶۱ سالن سینمایی به فروش ۶۷۱ میلیون تومانی رسیده است.

فیلم سینمایی «تابستان داغ» به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد که از دو هفته گذشته اکران عمومی خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است با ۷۷ سالن سینمایی به فروش ۶۷۱ میلیون و ۳۶۸ هزار تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری در ۷ هفته اکران و با تعداد ۱۰۵ سالن سینمایی به فروش ۸ میلیارد و ۶۷۶ میلیون و ۳۳ هزار تومان دست یافته است.

همچنین در کنار آن فیلم سینمایی «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی که روزهای پابانی اکران را سپری می کند با ۷۷ سالن سینمایی به مرز ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری که ۵ هفته از اکران خود را در ۱۰۴ سالن سینمایی پشت سر گذاشته است تاکنون به فروش ۲ میلیارد و ۱۸۳ میلیون و ۸۳ هزار تومان دست یافته است.

در کنار این فیلم‌ها، فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی محمدرضا خردمندان با ۶ هفته اکران و ۶۴ سالن سینمایی یک میلیارد و ۱۷ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «پا تو کفش من نکن!» به کارگردانی محمدحسین فرحبخش با ۳۶ سالن سینمایی در ۷ هفته اکران یک میلیارد و ۱۵۹ میلیون تومان فروش کرده است.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir