فرج علیپور عاشقانه‌های تال را می‌خواند

کنسرت «عاشقانه‌های تال» به خوانندگی فرج علیپور اواخر مرداد سال جاری در تالار وحدت برگزار می‌شود.
گروه «تال» به خوانندگی فرج علیپور، ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، این کنسرت با عنوان «عاشقانه‌های تال» برگزار می‌شود.

مسلم علیپور سرپرست گروه «تال» درباره اجرای پیش رو می‌گوید: مردم با آهنگ‌های قدیمی خاطره دارند و ما در همه کارهایمان این آثار را اجرا می‌کنیم و معمولا هم قطعه‌هایی را اجرا می‌کنیم که در دیگر کنسرت‌های موسیقی لری اجرا نمی‌شوند. در این کنسرت آهنگ‌هایی که مردم دوست دارند مانند «شبانه»، «خوش اومای» و برخی آثار قدیمی را با تنظیمی جدید اجرا می‌کنیم.

او ادامه می‌دهد:‌ آثار جدیدی هم در این کنسرت داریم که یکی ساخته‌ و تنظیم میلاد علیپپور به نام «بهارم تونی» و اثری دیگر از ساخته‌های جدید پدر است که هنوز نامی برایش انتخاب نکرده‌ایم.

سرپرست گروه «تال» تاکید می‌کند: در این اجرا یادی از زنده‌یاد حمید ایزدپناه خواهیم کرد که نویسنده، شاعر و پژوهشگر تاریخ موسیقی لرستان بود.

فرج علیپور کمانچه و آواز، مسلم علی پور کمانچه و سرپرست گروه، میلاد علی پور تار و تنظیم کننده، محمود نوذریسنتور، مریم خدابخشعود، مَهزاد خردمندکمانچه آلتو، محسن کیهان نژادسرنا، وحید خسرویدف و دهل و ماهور زمانه پورسازهای کوبه ای اعضای گروه «تال» برای اجرای پیش رو هستند.

زهرا همتی تهیه کننده و احسان میرضیایی مدیر اجرایی این کنسرت هستند و موسسه «فروغ فلق» برگزاری کنسرت گروه «تال» را برعهده دارد.

کنسرت گروه «تال» ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ از ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir