سه‌ تار نوازی حمید متبسم در فرهنگسرای نیاوران

حمید متبسم نوازنده تار و سه تار، ۲۱ مرداد‎ماه و همزمان با رونمایی از آلبوم خود با نام «سپیدار»، به تکنوازی قطعات این آلبوم در فرهنگسرای نیاوران می‎پردازد.
آلبوم «سپیدار» که حاوی هشت قطعه تکنوازی سه تار است و آخرین اثر حمید متبسم به شمار می‎آید، ۲۱ مردادماه امسال توسط نشر موسیقی «آوا خورشید» منتشر می‎شود. در این برنامه همچنین به صورت همزمان قطعات این آلبوم که به صورت اجرای ضربی بر اساس ردیف دشتی هستند توسط حمید متبسم اجرا می‎شود.

حمید متبسم که به تازگی کنسرت‎های «تار و پود» را با وحید تاج به صحنه برده، مدتی است که بیشتر به نوازندگی سه تار بازگشته است. او که فعالیت حرفه‎ای‎اش در موسیقی را با نوازندگی سه تار آغاز کرده، در سال‎ های آخر «کانون چاوش» هم به نوازندگی این ساز پرداخته است.

این هنرمند طی سه سال گذشته نیز آلبوم تکنوازی سه تار «نوای دریا» را توسط «نغمه حصار» منتشر کرد. «سپیدار» دومین آلبوم این آهنگساز و نوازنده در اجرای تک نوازی سه تار محسوب می‎شود. اهدای آلبوم «سپیدار» اثر حمید متبسم به مخاطبان کنسرت و حضور در مراسم جشن امضای آلبوم در محوطه فرهنگسراى نیاوران؛ پس از اجرا از جمله دیگر اتفاقاتی است که در این مراسم برنامه ریزی شده است.

تکنوازی سه تار حمید متبسم، همزمان با رونمایی از آلبوم «سپیدار» ۲۱ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir