تولد محسن یگانه با حضور ستاره های ورزش و سینما!

محسن یگانه در پایان ۱۴ سانس کنسرت خود در ماه اردیبهشت، آخرین اجرای اردیبهشتی را در روز تولد خود برگزار کرد.
۲۳ اردیبهشت ماه، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران میزبان خواننده آلبوم «نگاه» بود. محسن یگانه که از نیمه دوم سال گذشته بار دیگر تعداد کنسرت‌هایش روند صعودی به خود گرفت، با اجرای قطعات ماندگار خود شبی خاطره انگیز برای خود و طرفدارانش رقم زد.
«نباشی» هفتمین قطعه از آلبوم «رگ خواب»، سرآغاز این کنسرت بود. یگانه با پوششی متفاوت پا به استیج گذاشت و در ادامه قطعاتی از «حباب»، «نگاه»، «نفس های بی هدف» و «رگ خواب» را با همراهی ارکستر خود اجرا کرد.
حواشی و اتفاقات کنسرت:
– یگانه پیش از اجرای قطعه «وابستگی» و در حالی که آماده خوانده آن بود توسط اعضای ارکسترس غافلگیر شد. اعضای ارکستر به یکباره شروع به نواختن ملودی «تولدت مبارک» کردند.
– حضور حسین ماهینی، سروش رفیعی و کمال کامیابی نیا در این کنسرت بار دیگر پای کری خوانی‌های آبی و قرمز را به سالن میلاد باز کرد.
– امیرمهدی ژوله، جواد رضویان، بهنام بانی، محمدرضا هدایتی، مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان نیز از دیگر میهمانان ویژه این کنسرت بودند.
– قطعات «بهت قول میدم» و «پا به پای تو» به صورت آنپلاگد اجرا شد و با استقبال و درخواست مخاطبان، «بهت قول میدم» برای دومین بار نیز اجرا شد.
– قطعاتی مثل «چشمای خیس من»، «آخه دل من»، «من» و … از جمله قطعاتی بودند که پس از مدت‌ها در این کنسرت اجرا شدند.
گفتنی است این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر» و به تهیه کنندگی محمد حاتم پور برگزار شد.

 

 

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir