تشویق بوندسلیگایی روحانی در کنسرت مهدی یراحی!

نخستین روز خرداد ماه، مهدی یراحی در سالن همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه رفت.

مهدی یراحی که پس از مدت‌ها بار دیگر کنسرت خود را در برج میلاد برگزار می‌کرد، قطعه «خاک» را به عنوان نخستین اثر با ورود به استیج اجرا کرد.

پس از اجرای این قطعه یراحی به صحبت با حاضرین و تبریک انتخابات پرداخت و گفت: برنده این انتخابات مردم هستند، مردم ما ثابت کردند که انسان‌های دموکراتیکی هستند.  مهدی یراحی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل حال خوب من، برگزاری کنسرت در این سالن است چراکه من نخستین کنسرتم را در سال ۹۲ در همین سالن برگزار کردم.

علمک، آخرین اسیر، آینه قدى، عطر تو، سرما نزدیکه، منو رها کن، نفس، آشوب و چه چیزا شنیدم قطعاتی بودند که در نخستین بخش کنسرت، اجرا شدند. پس از استراحتی کوتاه قطعاتی همچون امشبم گذشت، شال گردن، امپراطور و آخرین دفاع اجرا شدند.

مهرزاد احمدزاده، عماد لاریجانى، احسان نى زن، عظیم روحانى، اکبر شهریارى، على افلاطونى، مرتضى کریمى، حامد حمیدزاده، حامد فقیه، مجید رضاپور، امیرحسین کیان پور و مرسل وطنى نوازندگان مهدی یراحی را در این اجرا شامل می‌شدند.

از نکات قابل توجه این اجرا، معرفی عظیم روحانی بود که پس از تبریک انتخابات، مهدی یراحی با تشویق معروف به بوندسلیگایی به تاکید بر نام «روحانی» از هوادارن خواست این نام را صدا کنند.
همچنین هومن نامدارى، على تفرشى و پویان بوترابى مهمانان ویژه این کنسرت را شامل می‌شدند.

این کنسرت به همت موسسه رویال هنر و تهیه‌کنندگی مجید عبدی برگزار شد.

۱ دیدگاه

  1. محمدهادی گفته شده::

    سلام.ریس جمهور محترم جناب اقای روحانی،یه جوان ۳۰ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸٫
    شماره عابربانک ملی(۶۰۳۷۹۹۷۲۱۳۷۹۲۶۶۷ )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir