بزم حریفان اثری از سهیل حسنوی و شایان ریاحی منتشر شد

آئین رونمایی از آلبوم «بزم حریفان» اثر سهیل حُسنوی و شایان ریاحی بیستم بهمن ماه نود و شش در گالری نَک برگزار شد.

برنامه با تکنوازی سنتور سهیل حسنوی آغاز شد و در ادامه با همراهی شایان ریاحی یکی از قطعات آلبوم -حلقه ی سماع- به صورت زنده اجرا و با استقبال خوبی از سوی حضار مواجه شد.

بعد از اجرا، سهیل حسنوی و شایان ریاحی (به ترتیب) به میهمانان خوش آمد گفته و توضیحاتی را در خصوص روند آهنگسازی و ضبط این اثر ارائه کردند و از سیاوش کامکار به عنوان صدابردار این آلبوم دعوت شد تا توضیحات تکمیلی کار را ارائه دهد.

همچنین میلاد کیایی که مهمان ویژه ی این مراسم بود و برای دقایقی به صحبت درخصوص این آلبوم پرداخت.

بعد از صحبت میلاد کیایی، پدرام و میلاد درخشانی نیز به جمع اضافه شدند و پدرام درخشانی به درخواست سهیل حسنوی، چند جمله ای در خصوص این اثر و سختی ها و مشقت های تولید یک آلبوم صحبت کرد و پس از آن  حُسنوی به سوالات خبرنگاران و علاقه مندان پاسخ داد.

در بین مهمانان هنرمند، نوازندگان سنتور و همچنین سازهای کوبه ای بیشتر به چشم می خوردند. از جمله سنتورنوازان حاضر در این مراسم می توان به پوریا فرجی، محمود نوذری، علی بشردوست، امیر معرف، علی عابدین، کیارش داوودی، سینا شبانپور، علی حکیم، امیرحسین رئوفی، حمید فروزان و پدرام جوادزاده (تریوی سنتور تای )، کیانوش پورحسین، داود غلامی شیرازی و… و از نوازندگان سازهای کوبه ای مرتضی مومنیان، امیرعلی رحمانی، حسین معانی و… اشاره کرد. همچنین پویا کلاهی و علیرضا مهدی زاده (خواننده)، فواد سمیعی (نوازنده تار) و آیدین صادق زاده (گیتار باس) و امیر کاربر و فرهنگ هاشمی (گیتار) و آرش قربانی و رحمان قزوینی (سه تار) احسان کلهر (ویلن) و امین رحیمی (نی) و شاهین صادقیان (کمانچه) و… نیز در این مراسم حضور داشتند‌.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir