برنامه‌های یازدهمین جشنواره‌ موسیقی جوان اعلام شد

یازدهمین جشنوار‌ه‌ ملی موسیقی جوان از ۸ شهریور ۱۳۹۶ کار خود را در تالار رودکی با بخش تک‌نوازی تار آغاز می‌کند.

جدول برنامه‌های یازدهمین جشنوار‌ه‌ی ملی موسیقی جوان، به تفکیک بخش‌های مختلف سازی و آوازی، از سوی دبیرخانه‌ی جشنواره منتشر شد. این جشنواره از ۸ شهریور ۱۳۹۶ کار خود را در تالار رودکی با بخش تک‌نوازی تار آغاز می‌کند و به دنبال آن نوازندگان و خوانندگان در بخش‌های مختلف تا ۲۶ شهریورماه در حضور هیئت داوران به اجرا می‌پردازند.

در این دوره از جشنواره ۵۰۰ نوازنده و خواننده، درقالب سه گروه سنی، درشاخه‌های موسیقی دستگاهی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی روی صحنه می‌روند.

با اتمام اجراها، یازدهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان ۲۷ شهریورماه با اعلام برگزیدگان، در قالب مراسم اختتامیه، در تالار وحدت به کار خود پایان می‌دهد.

راه‌یافتگان به مرحله‌ی نهایی جشنواره باید یک ساعت قبل از شروع برنامه با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی به تالار رودکی (به نشانیِ تهران، خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت، طبقه‌ی سوم بنیاد رودکی) مراجعه کنند.

یازدهمین جشنواره‌ی ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده‌ استادان موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران و با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر موسیقی و بنیاد رودکی، در سه بخش موسیقی دستگاهی ایران، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی ایران و در قالب سه گروه سنی «الف» (۱۵ تا ۱۸ سال)، «ب» (۱۹ تا ۲۳ سال) و «ج» (۲۴ تا ۲۹ سال) از ۸ تا ۲۷ شهریورماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir