اجرای «الماس‌ها» ویژه مخاطبان زن

گروه موسیقی «الماس‌ها» به سرپرستی فریماه عباسی شنبه ۳۰ تیر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، گروه موسیقی بانوان «‌الماس‌ها» شنبه ۳۰ تیر، ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

گروه «الماس‌ها» فعالیت هنری خود را در زمینه پاپ از ابتدای سال ۱۳۹۶ آغاز کرد. انگیزه اصلی از تشکیل این گروه، اجرای موسیقی جهانی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، یونانی، ترکی استانبولی  که در فضایی کاملا مدرن و متفاوت از موسیقی سنتی ایرانی است. برای اولین بار است که چنین گروهی با استانداردهای کامل در مارکت بانوان فعالیت می کند؛ مشابه این گروه از قبل  نبوده است و در حال حاضر هم نیست.

فرهاد پرستو اظهار کرد: گروه موسیقی«الماس ها» تنها گروهی است که به صورت مدرن و الکترونیک اجرای موسیقی می کند و تمامی استانداردهایش را برای یک اجرا دارد عموما در ایران گروه های موسیقی  بانوانی دیگری هم فغالیت می کنند که بیشتر در قالب سنتی و پاپ سنتی است و این گروه تنها گروهی است که در فضای مدرن و الکترونیک کار می کند.

اعضای این گروه موسیقی «الماس‌ها» عبارتند از: فریماه عباسی ( سرپرست گروه، نوازنده پیانو و سینتی سایزر)، مروارید حاجی ( خواننده و نوازنده گیتار اکوستیک)، هنگامه غفوری ( نوازنده گیتار باس)‌، آمیتیس ایوانی ( نوازنده گیتار الکتریک )، نسیم زبردست ( نوازنده درامز)، فرهاد پرستو ( رهبر ارکستر وتنظیم کننده قطعات).

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir