آخرین برنامه هزار صدا با حضور شهرام شکوهی و کامران رسولزاده

در این برنامه پویا نیکپور به‌عنوان کارشناس آهنگسازی، شهرام شکوهی به‌عنوان کارشناس خوانندگی و کامران رسولزاده به‌عنوان کارشناس ترانه به بررسی آثار شرکت‌کنندگان این مسابقه خواهند نشست و افشین سیاهپوش، خواننده و ترانه‌سرای باسابقه نیز به‌عنوان خواننده مهمان قطعاتی را اجرا خواهد کرد.

همچنین این برنامه مصادف است با سالروز درگذشت زنده‌یاد استاد واروژان، آهنگساز برجسته موسیقی پاپ ایران، به همین مناسبت آهنگساز و نوازنده شناخته‌شده موسیقی، داریوش تقی پور (اوستا) قطعاتی از این آهنگساز فقید را برای حضار اجرا خواهد کرد.

هزار صدا برنامه‌ای برای بررسی آثار و معرفی استعدادهای تازه موسیقی ست که اولین برنامه آن پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ در فرهنگسرای ارسباران برگزارشده بود. در نخستین برنامه هزار صدا عبدالجبار کاکایی، مهرداد نصرتی، مانی رهنما و ابراهیم اسماعیلی اراضی داور بودند و رستاک حلاج نیز، برای اولین بار روی صحنه حاضرشده و به‌عنوان خواننده مهمان قطعاتی را اجرا کرده بود. در آن برنامه، امین قباد به‌عنوان خواننده برگزیده کارشناسان و علیرضا ظریف به‌عنوان خواننده برگزیده مردم انتخاب‌شده بودند. به همین مناسبت علیرضا ظریف در برنامه این ماه به‌عنوان خواننده مهمان اجرا خواهد داشت.

بنیان‌گذار، مدیر و مجری هزار صدا که هم‌اکنون پنجمین سال برگزاری‌اش را آغاز می‌کند آرش نصیری، روزنامه‌نگار حوزه موسیقی ست.

بنا بر اعلام مدیر هزار صدا، این برنامه آخرین برنامه قبل از ماه محرم است و برنامه بعدی بعدازاین ماه عزیز و در تاریخ ۱۲ آبان ماه برگزار خواهد شد.

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ققنوس اقلیم حکمت ـ تیک آرت tickart.ir